Všechny zápasy družstev jsou již odehrány

Jaro uteklo jako voda a všechny mistráky humpoleckých družstev jsou za námi:

Dospělí A - divize: Humpoleckému áčku se na začátku sezony vůbec nedařilo a po čtyřech prohrách to vypadalo hodně špatně. Závěr však Humpolec zvládl a vyhrál všechny tři poslední zápasy - LTC Humpolec - LTC ČB 8:1, Jiskra Bechyně A - LTC Humpolec 2:7, TJ Sezimovo Ústí - LTC Humpolec 2:7. Konečné čtvrté místo je tedy nakonec velmi dobré:) Do II. ligy postupují Strakonice.

Dospělí B - KP II.: Béčko v posledních dvou mistrácích jednou vyhrálo nad Bechyní B 5:4 a jednou prohrálo nad Startem Českými Budějovicemi 2:7. Celkově tedy naši v soutěži třikrát vyhráli a čtyřikrát prohráli - to přineslo 6. místo a udržení v soutěži. Do KP I. postupuje Start ČB.

Starší žáci - KP II.: Starší žáci skončili celkově na krásném druhém místě za Planou nad Lužnicí, která postupuje do KP I. Poslední zápas byl jednoznačný: LTC - TK Zliv 9:0:) Troufám si říci, že příští rok je velmi velká naděje, že postoupíme do vyšší soutěže:)

Mladší žáci - Junior Tour: Téměř ve stejném složení, jako st. žáci hráli i mladší žáci. V nejvyšší soutěži naši vybojovali skvělé třetí místo! Derby s Pelhřimovem jsme vyhráli 6:3 a včera s Táborem B zápas skončil dokonce 9:0 pro naše:) Je to pro humpolecký tenis velký úspěch a velmi dobré vyhlídky do dalších let:) Na Mistrovství ČR postupuje Planá nad Lužnicí.

Stihli jsme uspořádat i tradiční dopinklou, na kterou přišlo hodně rodičů s dětmi a i dalších hráčů:) Bylo to fajn strávené odpoledne:) PS: Na podzim uděláme další akci:)

St. žáci: LTC Humpolec - TK Zliv 9:0 Dospělí divize LTC Humpolec - LTC ČB 8:1 Ml. žáci: Hluboká - Humpolec 1: 8 Ml. žáci na Hluboké:) Dospělí divize: Bechyně A - LTC Humpolec  2:7 Dospělí B: LTC Humpolec - Start ČB 2:7 Ml. žáci: LTC Humpolec - TK Pelhřimov 6:3 Dospělí B: LTC Humpolec - Bechyně B 5:4 Posezení na závěr sezony društev:)

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém