Výsledkový servis měsíce srpna

Během druhého prázdninového měsíce objezdili naši hráči mnoho turnajů. Zde je několik velmi úspěšných výsledků:

Soběslav (7. - 8. 8.) - vybojoval v kategorii dorostenců Daniel Duchoň 3. místo ve dvouhře.

Žďár nad Sázavou (7. - 8. 8.) - Niki Zábranová s Viki Havlíkovou skončily druhé ve čtyřhře st. žákyň.

Jindřichův Hradec (14. - 15. 8. ) - největší prázdninový úspěch zaznamenal Tom Venc, který vyhrál svůj první turnaj mladších žáků:)

Český Brod (14. - 15. 8.) - vyhrál Marian Kváš čtyřhru mladších žáků spolu s Matyášem Homolou.

Třebíč (14. - 15. 8.) - 3. místo ve dvouhře si z Třebíče přivezla Jessica Adamcová.

Humpolec (14. - 15. 8.) - domácí turnaj dospělých vyhrál Filip Němec.

Hradec Králové (21. - 22. 8.) - zde vyhrála turnaj ve čtyřhře Vaneska Haviárová.

Žamberk (25. - 26. 8.) - na turnaji starších žákyň vybojovala Kája Šebístková třetí místo ve dvouhře.

Sezimovo Ústí (28. 8.) - Adam Venc vybojoval bronz v kategorii babytenistů.

Sparta Praha (28. 8.) - na závěrečném turnaji série Masters na Spartě Terka Šebístková vybojovala páté místo.

Všem moc gratulujeme:)

2. místo ve čtyřhře ve Žďáru nad Sázavou - Niki Zábranová a Viki Havlíková Tom Venc vítěz turnaje ml. žáků v Jindřichově Hradci Finále v JH: Venc T. - Jastrábek 4:6, 6:4, 10:2 1. místo ve čtyřhře v Českém Brodě - Marian Kváš spolu s Matyášem Homolou 3. místo ve dvouhře v Žamberku - Karolína Šebístková (st. žákyně) 3. místo babytenis Adam Venc (Sezimovo Ústí) 5. místo na Masters v babytenise na Spartě pro T. Šebístkovou

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.