Výsledky našich hráčů během letních prázdnin

Níže přinášíme výčet nejdůležitějších a nejúspěšnějších výsledků prázdninové sezóny:

Adam Venc - během prázdnin stihl objet téměř 10 turnajů. Mezi největší úspěchy patří semifinále ve dvouhrách v Plané nad Lužnicí a Táboře. 

Pavel Hofman - Pája odehrál asi 7 turnajů. Ve dvouhře byl 2x třetí ve Wilson centru a druhý v Humpolci. 

Šimon Kavřík - Šíma se letos také rozjezdil po turnajích a bude jich mít na konci určitě přes 10. Největším úspěchem je druhé místo ve čtyřhře s bráchou Mikym ve Wilson centru.

Miki Kavřík - Miky jezdí většinou na turnaje s bráchou a protože je starší, tak ve dvouhrách postupuje dál než Šimon. Miki byl třetí v Táboře a na Cibulce a 2x druhý ve Wilson centru. 

Tereza Šebístková - Terka letos začala objíždět silnější turnaje kategorie B a A. Dokonce se zúčastnila Mistrovství ČR mladších žákyň. Na béčku v Praze skončila 3. ve čtyřhře. Terka byla dále druhá ve dvouhře a první ve čtyřhře v Žamberku.

Tomáš Venc - Tomík má na kontě zatím nejvíc odehraných turnajů, za prázdniny jich stihl 11. I on už objíždí hlavně béčka, aby nasbíral více bodů a zahrál si kvalitnější zápasy. Jeho nejlepšími výsledky jsou: 2. místo v Pelhřimově (+1.místo ve čtyřhře), 2. místo v Humpolci ve dvouhře. 

Marian Kváš - Marianovi se letos ve dvouhrách moc nedaří, ale to přijde! Ze čtyřhry má zatím jedno druhé místo z Hlinska

Nicole Zábranová - Niky byla na třech turnajích dorostenek a vždy si ve dvouhře uhrála kolo. Ve čtyřhře dokonce dvakrát celý turnaj vyhrála! 

Vanes Haviárová - jejím nejlepším výsledkem je 3. místo ve dvouhře starších žákyň v Plané nad Lužnicí.

Pája Dvořáková – letos jezdí jenom turnaje žen a sbírá první zkušenosti. Nejlepším výsledkem je vítězství ve čtyřhře v Rudné.

Nicméně letní sezóna ještě nekončí, čekají nás totiž ještě čtyři víkendy plné turnajů!

Tomáš Venc - 2. místo ve dvouhře a 1. místo ve čtyřhře (spolu s Davidem Dvořáčkem) v Pelhřimově na starších žácích Tereza Šebístková (spolu s Valentýnou Přikrylovou) na turnaji kategorie B ml. žákyň - 3.místo ve čtyřhře Pavel Hofman - 3. místo ve dvouhře na mladších žácích ve Wilson centru Praha finále dvouhry mladších žáků v Humpolci: Hofman - Trnka 2:6, 1:6 bratři Kavříkovi skončili ve Wilson centru v Praze druzí ve čtyřhře (ml. žáci) Miki Kavřík druhý ve dvouhře ml. žáků ve Wilson centru Praha Wilson centrum Praha - Hofman Pavel (3. v singlu) a Kavřík Miki (2. v singlu) - ml. žáci Tereza Šebístková (spolu s Veronikou Adamcovou) - 2. místo ve dvouhře a 1. místo ve čtyřhře na mladších žákyních v Žamberku Tereza Šebístková (spolu s Veronikou Adamcovou) - 2. místo ve dvouhře a 1. místo ve čtyřhře na mladších žákyních v Žamberku

Pronájem dvorců na telefonu (+420) 734 360 511 - správce areálu Filip Němec, (+420) 605 279 927 - správce areálu Jan Podoba
© Copyright LTC HUMPOLEC. Všechna práva vyhrazena. Hálkova 1845, 396 01, Humpolec.

Webdesign   Redakční systém